«Піжмурки зі смертю. Дитячі розповіді про недитячу історію»

Як ми вже розповідали, днями у Чернівцях відбулася презентація електронного варіанту дитячої книги про Голокост з елементами графічної новели «Піжмурки зі смертю. Дитячі розповіді про недитячу історію».

На заході були присутні герої книги – очевидці Голокосту в Чернівцях – Мімі Тейлор та Герберт Рубінштайн, представник Посольства ФРН в Україні та вчителі історії шкіл міста Чернівці.

19 жовтня у Шевченківській залі ЧНУ імені Юрія Федьковича відбулася презентація електронного варіанту дитячої книги про Голокост з елементами графічної новели «Піжмурки зі смертю. Дитячі розповіді про недитячу історію».

В основу книги покладено фрагменти спогадів чернівецьких єврейських очевидців Голокосту, які доповнені автентичним матеріалом у формі фотографій, листів, архівних документів, а також дидактичним апаратом – історичними довідками, поясненням термінів тощо.

Книга підготовлена у рамках спільного українсько-німецького проекту «Вчимося пам’ятати», який об’єднує низку освітніх та меморіальних ініціатив зі збереження пам’яті про Голокост в Україні.гол

Презентація приурочена 77 роковинам зі створення гетто в Чернівцях і проводиться в рамках відзначення 10-річчя заснування Чернівецького музею історії та культури євреїв Буковини.

На заході були присутні герої книги – очевидці Голокосту в Чернівцях – Мімі Тейлор та Герберт Рубінштайн, представник Посольства ФРН в Україні та вчителі історії шкіл міста Чернівці.

 

Дивіться відеозвіт з презентації.

Відеозапис

Next Post

Розсекречена історія. Незручна пам’ять про Голокост

Пт Апр 12 , 2019
Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email У світі регулярно звучать претензії до України. Перша: «Українці не хочуть говорити про співпричетність своїх предків до Голокосту». Друга: «Державна історична політика України містить у собі прихований антисемітизм». […]