Сайт реставрації єврейського кладовища у Чернівцях

Шановні члени та друзі CJCRO,

Ми з гордістю повідомляємо про відкриття веб-сайту Організації відновлення єврейських кладовищ у Чернівцях.

Результат багаторічної роботи кількох відданих членів цього веб-сайту дозволить нам зробити нашу справу більш відомою для більшої кількості людей та установ.
Ми сподіваємось, що в кінцевому рахунку це забезпечить кращі результати для тих, хто хоче відвідати кладовище, або для тих, хто хоче отримати більше інформації про свою сім’ю та предків.

Ми також звертаємось до всіх вас, щоб просити про вашу допомогу у роботі, яка повинна постійно проводитись на кладовищі, аби підтримувати його у гідній та доступній формі.
Наразі світ все ще перебуває в лещатах безпрецедентної кризи Ковід-19. Але через кілька тижнів робота на кладовищі відновиться, і ми сподіваємось, що з вашою щедрою допомогою ми встигнемо провести успішну кампанію з очищення 2020 року.

Я хотів би подякувати тут, зокрема, Мімі Тейлор, нашому засновнику та першому президенту, за все, що вона зробила для створення, виживання та успіху CJCRO з першого дня і до цього дня. Я також хотів би подякувати Ісааку Карпелу за віддану роботу та незліченну кількість годин, витрачених на створення цього веб-сайту. Особлива подяка раву Менахему Менделю Глішнштену та Якову Шварцману за те, що вони робили роботу в Черновцях рік за роком.

Останнє, але найважливіше, я хотів би подякувати усім нашим щедрим донорам, без яких CJCRO не міг би функціонувати.

Дякую, і ми незабаром знову зв’яжемось.
На все найкраще,

Саша Воллох
Президент CJCRO

Адреса сайту CJCRO

Next Post

Звернення української культурної та наукової спільноти щодо меморіялізації Бабиного Яру

Ср Май 20 , 2020
Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email Представники української культурної та наукової спільноти звернулися до Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та мера Києва Віталія Кличка з вимогою взяти повну державну відповідальність за створення Національного […]