Українсько-єврейські стосунки в музейних колекціях і мистецтві

«Українсько-єврейська зустріч» («Ukrainian Jewish Encounter», UJE) – канадська благодійна організація, що діє від 2008 р. задля зміцнення та поглиблення стосунків між двома народами. Цього року уже вшосте ми представляємо учасникам і відвідувачам BookForum у Львові ініціативи та проекти нашої організації, а також в інтересах широкого міжнаціонального діалогу підтримуємо дискусії довкола книжок, які зміцнюють і утверджують поширювані нами цінності.

21 вересня у межах BookForum-2019 відбулася розмова довкола теми «Українсько-єврейські стосунки в музейних колекціях і мистецтві». Презентація книжок видавництва «Дух і Літера», присвячених популяризації єврейської мистецької спадщини; за участі Алті Родал, співдиректор UJE (Канада); Берла Родала, член ради директорів UJE (Канада), Йосипa Зісельса, сопрезидена Асоціації єврейських організацій і громад України (ВААД). Модератор Андрій Павлишин, співзасновник BookForum, історик та перекладач. (Англійською та українською мовами.)

«Українсько-єврейські стосунки в музейних колекціях і мистецтві»Львів, 26 BookForum, 21 вересня 2019.

Джерело — UJE

Next Post

«Простір Синагог»: міський ландшафт у діалозі з історичною пам’яттю

Чт Ноя 21 , 2019
Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email Невідрефлексована єврейська історія Львова та непомітний єврейський квартал у центральній частині міста привернули увагу учасників міжнародного архітектурного конкурсу «Простір Синагог», який був оголошений у 2010 році. Пропозицію берлінського архітектора […]