Шукаємо допитливу і креативну молодь для участі у новому проекті

Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини розпочинає у ролі партнера реалізацію нового міжнародного освітнього проекту під назвою «Забутий Голокост у Трансністрії».

Ініціатором проекту виступив Інститут німецької культури та історії Південно-Східної Європи університету Людвіга Максиміліана у м. Мюнхен, а іншими його співпартнерами стали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Державний університет Республіки Молдова (м. Кишинів).

Проект має на меті відкрити для молоді з України та Республіки Молдова забуту/маловідому сторінку історії  Голокосту – геноцид єврейського населення із Буковини  та Бессарабії у румунській окупаційній зоні, т.зв. «Трансністрії», в 1941-1944 рр., а також закласти підґрунтя для збереження пам’яті про цю трагедію у свідомості наступних поколінь.

 

Передбачено, що з кожної країни учасниками проекту стануть по 10 молодих людей. Впродовж літа та осені вони будуть виконувати різноманітні пошуково-дослідницькі завдання під керівництвом експертів із України та Республіки Молдова, а також візьмуть участь у підсумковому заході – «Майстерні пам’яті», яка відбудеться 10-13 жовтня у м. Могилів-Подільський. Українські учасники проекту порівно відбиратимуться у Чернівцях та Могилеві-Подільському. Про умови участі, критерії і порядок відбору, а також часові терміни можна дізнатися із оголошення, яке відкривається, щойно клікнути відповідну іконку.

Vergessener Holocaust_Ausschreibung_UA

Next Post

Запрошуємо на виставку про Зельму

Вт Май 14 , 2019
Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Email 1 травня 2019 року відбулося відкриття виставки «Ти, чи знаєш ти, як кряче крук?», яка присвячена життю і творчості Зельми Меербаум. Виставка, підготовлена Центром переслідуваного мистецтва Художнього музею […]